DŮLEŽITÉ INFORMACE Z MŠ BÁNOV

VÁŽENÍ RODIČE, KHS ZK BUDE KONTAKTOVAT RODIČE DĚTÍ, KTERÉ BYLY PŘÍTOMNY V MATEŘSKÉ ŠKOLE V TĚCHTO DNECH:

14. a 15. října 2020         ZE TŘÍDY KAPITÁNŮ

15. října 2020                    ZE TŘÍDY PLAVČÍKŮ a NÁMOŘNÍKŮ

DĚTEM, KTERÝM BUDE NAŘÍZENA KARANTÉNA, BUDE VYSTAVENO OŠETŘOVNÉ. OŠETŘOVNÉ VYDÁVÁ A POTVRZUJE OŠETŘUJÍCÍ LÉKAŘ DÍTĚTE – NE ŠKOLA.

Z DŮVODU EXTRÉMNÍHO VYTÍŽENÍ KHS ZK BUDE ROZHODNUTÍ O MIMOŘÁDNÉM OPATŘENÍ PŘI EPIDEMII VYSTAVENO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY AŽ PO JEJÍM DORUČENÍ.

PRO BLIŽŠÍ INFORMACE KONTAKTUJTE ŘEDITELKU ŠKOLY NA TELEFONU 739 351 955

Přístupnost webových stránek