SLUNÍČKOVÝ DEN

Nadační fond ROZUM A CIT pomáhá  opuštěným dětem a podporuje náhradní rodiny.

Motto: „Rozum nás přivede k  úspěchu, cit k člověku“
Hlavním cílem „SLUNÍČKOVÉHO DNE“ je prodej sluníček ve formě placek a získání finančních prostředků na konkrétní projekty do konkrétních rodin. Patronkou nadačního fondu je i Naďa Konvalinková.

Srdečně Vás zveme na každoroční SLUNÍČKOVÝ DEN pořádaný v rámci podpory nadace ROZUM A CIT, který se uskuteční ve čtvrtek 21.3. 2019.Letošní téma je„PUTOVÁNÍ SLUNÍČKA ZA PTÁČKY“Dané úkoly můžete plnit od14 : 30 hodin průběžně na libovolném stanovišti. Žluté oblečení vítáno.